Hakkımızda

Herkes için yenilikçi, esnek ve ekonomik erişim…Caner Uluer, Genel Müdür

2009 yılında ilerici, esnek, düşük maliyetli iletişim hizmetlerini, her kesimden tüketiciye sunmak amacıyla Verita İletişim Hizmetleri’ni kurduk. Hakkımızda daha detaylı bilgi verirken kuruluş felsefemizi bütün hizmetlerimize yayacağımıza karar verdik. BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından STH (Sabit Telefon Hizmeti) ve İSS (Internet Sevis Sağlayacısı) lisansları ile yetkilendirildik. Kurumsal tarafta özellikle Çağrı Merkezi ve yazılım sektöründe elde edilen tecrübe ile pazara yeni bir soluk getirdik. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Toplu SMS hizmetini rekabetçi fiyatlar pazara sunduk ve müşterilerimiz arasında en çok tercih edilen çözüm ortakları arasında yerimizi aldık.
2013 yılında THK (Toplu Hat Kiralama) modelini kurduk. Bu sayede ister ev telefonu isterse iş telefonu fark etmeksizin, artık sadece tek bir imza Verita İletişim’in avatajları çok daha kolay ulaşılabilir oldu.
Hızlı erişim konusunda ADSL ve FiberInternet yanında üretiğimiz katma değerli sanal santral ve sanal asistan gibi hizmetler ile pazar ihtiyaçlarına çözüm ürettik.
Özel numara blokları ve Katma Değerli Numara hizmetlerini de aktif ederek her türlü iletişim ihtiyacına cevap verir duruma geldik.
ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Sertifikası, ulusal ve uluslararası operatörler ile yapmış olduğumuz ara bağlantılar ve ülke genelinde iş ortaklarımız ile kesintisiz, şeffaf ve müşteri odaklı felsefemiz ile büyümeye devam ediyoruz.
Kısaca: bireysel ya da kurumsal ayrımı gözetmeksizin herkese “en iyi çözüm”ü sunuyoruz.

YöneticiHakkımızda