IP Santral

IP Santral uygulaması; klasik PBX santraller gibi ayrı bir kablolamaya gerek olmadan, mevcut Internet alt yapısı üzerinden, oldukça esnek yapısı ile, Verita tarafından sağlanan ekonomik ses tarifeleri ile görüşme olanağı sağlayan bir sistemdir.
Daha fazla detay için lütfen aşağıyı inceleyin.

Alt Text

IP Santral

IP Santral uygulaması; klasik PBX santraller gibi ayrı bir kablolamaya gerek olmadan, mevcut Internet alt yapısı üzerinden, oldukça esnek yapısı ile, Verita tarafından sağlanan ekonomik ses tarifeleri ile görüşme olanağı sağlayan bir sistemdir.
Daha fazla detay için lütfen aşağıyı inceleyin.

Alt Text
Alt Text

Çağrı Merkezi Çözümleri

Verita ile Çağrı Merkezi ihtiyaçlarınıza A’dan Z’ye çözümler bulabilirsiniz. Verita İletişim kurulduğu günden beri çağrı merkezi çözümleri konusunda pazardaki en iyi çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detayı aşağıda bulabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Çözümleri

Verita ile Çağrı Merkezi ihtiyaçlarınıza A’dan Z’ye çözüm bulabilirsiniz. Verita İletişim kurulduğu günden beri çağrı merkezi çözümleri konusunda pazardaki en iyi çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detayı aşağıda bulabilirsiniz.

Alt Text

Bulut Hizmetleri

Mikro ölçekten, makro ölçeğe kadar bütün iletişim ihtiyaçlarınızı kiralayın. Altyapı maliyetinden kurtulun ve özgürce firmanızı büyütün. Daha fazla detayı aşağıda bulabilirsiniz.

Alt Text

Bulut Hizmetleri

Mikro ölçekten, makro ölçeğe kadar bütün iletişim ihtiyaçlarınızı kiralayın. Altyapı maliyetinden kurtulun ve özgürce firmanızı büyütün. Daha fazla detayı aşağıda bulabilirsiniz.

Alt Text

IP SANTRAL

IP Santral uygulaması; klasik PBX santraller gibi ayrı bir kablolamaya gerek olmadan, mevcut Internet alt yapısı üzerinden, gerek oldukça esnek gerekse Verita tarafından sağlanan ekonomik ses tarifeler ile görüşme olanağı sağlayan bir sistemdir.
Klasik PBX santrallerin aksine IP Santral, dış ve iç hatlarda fiziksel portlar ölçüsünde bir limiti yoktur. Yazılım vasıtası ile kazandırılan esneklik, iç hatlarda 10.000 kullanıcıya kadar ulaşmanızı sağlar. Dış hatlarda ise kutu eklenmesi ile kullanıcı sayısı arttırılabilir.

IP Santral Çözümlerinin Avantajları

1. IP Santrale sahip firmalar, bir bilgi işlem uzmanı ile görüşmelerinin sürdürülebilirliğini sağlarken, PBX santralinde bir santral sorumlusundan destek alınması gerekecektir.

2. IP santral ile firmaların mevcut şubeleri aynı binadaymış gibi kendi aralarında çok uygun ücretlerde haberleşebilirken, PBX santral uygulamalarında bu konu için ekstra donanım maliyeti ayırmanız gerekir.

3. IP santral sistemlerinin mimarisi Çağrı Merkezi uygulamaları için oldukça esnek yapıya sahiptir.

4. Şirketler IP Santral ile her müşteri için oluşturdukları şifreleme ile kişiselleştirme gerçekleştirebilirken, sesli yanıt sistemi ile hizmet verebilir veya sesli mesajlarına e-mail yoluyla ulaştırabilirler.

5. Uzaktan yönlendirme, aktarma ve meşguliyet takibi de bu mimari yapının sağladığı diğer ayrıcalıklar arasındadır.

6. Sesli yanıt sistemi ile, gelen arama yönüne göre Türkçe ya da farklı lisanda karşılama verilebilirken, tanımlanan her numaranız için ayrı bir karşılama içeriği de oluşturulabilir.

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ


Verita ile Çağrı Merkezi ihtiyaçlarınıza A’dan Z’ye çözüm bulabilirsiniz. Verita İletişim kurulduğu günden beri çağrı merkezi çözümleri konusunda pazardaki en iyi çözümleri sunmaktadır. Bu sebepten onlarca çağrı merkezine ses hizmeti yanında yazılım, donanım, ses kaydı gibi sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Kısaca Verita İletişim ile Çağrı Merkezi ihtiyaçlarınıza A’dan Z’ye çözüm bulabilirsiniz.

A’dan Z’ye Kurulum Hizmeti

Network Mimarisinden, Yazılım ve donanıma, numara tahsisinden, yönetim şemasına kadar ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim ve ISO 9001:2005 Kalite Yönetim Sertifikalarına uygun şekilde anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu yapan Verita İletişim, eğitim ve kalite sistemlerinin entegrasyonu konusunda da uzmandır.


VIP Numara Tahsisi

Çağrı Merkezlerinin imzası niteliğinde olan numaranızı Verita İletişim’den alabilir, proje için gerekli numara adedini talep edebilirsiniz. İsterseniz 0850 (coğrafik olmayan numara) isterseniz de 0212, 0216 vs. (coğrafik numara) alan kodlu özel numaralar arasından seçim yapabilirsiniz.


İnternet

IP tabanlı çalışan tüm çağrı merkezlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Internet hizmetini sağlayan Verita projenin gereksinime göre Fiber, G.SHDSL, Metro İnternet ya da XDSL ile sorunsuz ve kesintisiz çalışacak bir altyapı sağlamaktadır.


Çağrı Merkezi Yazılımları

Güçlü ve sorunsuz mimarisi ile Verita iletişim Çağrı Merkezi yazılımları esnek yapısı ile onlarca çağrı merkezi tarafından tercih edilmiştir. Ses kaydı, CRM modülü, Satış takip ekranı, kalite puanlama modülü, Auto Dialer gibi fonksiyonları ile Verita İletişim Ses Hizmeti ile tam entegre çalışan yazılım aylık kiralama modeli ile hem maliyetlerinizi düşürecek hem de ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır.


Çağrı Merkezi Donanımları

Verita İletişim, Çağrı Merkezi donanımı konusunda derin bir bilgi birikime sahiptir. Sunucuyu, kullanıcıları, ağ mimarisini, Veritabanı yazılımlarını ve kulaklık setlerini hem rekabetçi fiyatlar ile temin edebiliriz hem de anahtar teslim kurulumlar gerçekleştirebiliriz.Koltuk Kiralama

Çağrı Merkeziniz yok ya da koltuk kapasiteniz yetersiz mi? Projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz koltuk kapasitesi Verita’da. Verita iletişim ile sadece koltuk değil, talep edersiniz kısa ya da uzun süreli temsilci de kiralayabilirsiniz.


UNUTMAYIN: Çağrı Merkezi Çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için Verita İletişim Müşteri Hizmetlerine 0850 5600000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BULUT HİZMETLERİ


Ofisinizi duvarlar ile sınırlamayın. Bulut Hizmetlerimizden yararlanın, ofisiniz her zaman yanınızda olsun. Ayrıca aylık ödeme yapısı sayesinde yatırım ve bakım maliyetlerinden kurtulun.


Sanal Santral

Sanal santral uygulaması her ölçekten firmanın kiralayabileceği ve her ihtiyaca göre şekillenebilen bir sistem olarak hizmet vermektedir.
IP Santral Çözümlerimizin Avantajları:
Sanal santral uygulaması ile birlikte sizin dilediğiniz dış hat numarası veya numaraları sanal sisteme tanımlanır.
Firmanızı arayan yurt içi ve yurt dışı müşterileriniz için hazırladığınız ses kaydı sisteme yüklenir ve onları bu mesajla karşılarsınız.
Mesajı dinleyen müşteriniz, sisteme dilediğiniz sayıda tanımlayabildiğimiz dahililerden dilediğine yönlendirilir. Dahili olarak, sabit hatların yanında, cep telefonları ve akıllı telefon tanımlamaları da yapılabilmektedir.
Ek olarak, gerekli yönlendirmenin yapılabilmesi için istediğiniz mail ve telefon numaralarınız sisteme aktarılır.
Gerekli teknik ayarların yapılması ile sistem hazır hale gelir ve istenilen yönlendirmeler gerçekleştirilmeye başlanır.
Fiziki santral ihtiyacı olmadığı için işletme maliyetlerinizi düşürür.
İşletmenizin kapasitesi arttığında ekstra yatırımı yapmanıza gerek kalmaz.
Şubeleriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, her şubeye özel santral yatırımı yapmak zorunda kalmazsınız.
İsteğe bağlı Çağrı merkezi modülleri ile Auto dialer, Predictive Dailer ve CRM.
Sanal santral uygulamaları hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen tıklayın.

Sanal Asistan

Sanal Santral’in yanında bir de Sekreter versek nasıl olur ?
Günümüzün hızlı iş hayatında sizin adınıza çağrıları cevaplayan, adınıza notları alıp size ileten bir numaranız ve gerçek bir sekreteriniz olması fikrine tüm müşterilerimiz bayıldı, biz de gerçekleştirdik.
Sanal Asistan Hizmetimizin Avantajları:
İmajı yüksek, coğrafi veya bağımsız numara tahsisi,
Firmanızın iştirak alanları hakkında bilgi verilmesi,
Firma adınız ile karşılayan IVR yapısı,
Potansiyel müşterilerinize yönelik yapacağınız görüşmelerin randevularının alınması,
Size gönderilen faks ve maillerin tarafınıza ulaştırılması,
Sizi arayanların gerçek bir kişi iletişime geçmesi
Gelen çağrıların ses kayıtlarının tutulması,
Ofisinize veya sahada iseniz cep telefonunuza çağrıların yönlendirilmesi,
Müşterilerinizin veya sizi arayanların raporlarının iletilmesi
Sanal asistan uygulamaları hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen tıklayın.


PROFESYONEL İPUCU: Bütün hizmetlerimizi ve çözümlerimizi inceledikten sonra hangisinin size uygun olacağına karar vermemiyorsanız, yapmanız gereken basit. Bizi arayın ve sizi ziyaret edelim. Özel eğitimli İletişim Danışmanlarımız sizi dinlesin ve ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümü bırakın onlar geliştirsinler.


YöneticiÇÖZÜMLER