Hız ve Güvenirlilik = VeritaNet

Elektrik, su ne kadar önemliyse artık Internet de o kadar önemli. Hızlı, güvenli ve kesintisiz İnternet VeritaNet, modern altyapısı ile her türlü ihtiyacınızı karşılar. Internet tecrübenizi keyifli hale taşımak veya şirketiniz için özel bir çözüm arıyorsanız VeritaNet tam size göre.

Güzel ülkemizin her noktasına ulaştırdığımız Veritanet ADSL hizmeti, farklı hızlar ve sunduğu fırsatlar ile sizin de favoriniz olacak. Veritanet ADSL paketleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

En hızlısını isteyenler için ışık hızını sunuyoruz. Veritanet Fiber ile İnternet’i tümüyle farklı bir deneyim haline getirdik.
Veritanet Fiber paketleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Veritanet’in simetrik İnternet ihtiyacı olan uygulmalar için hazırladığı G.SHDSL hizmeti, kesintisiz ve güvenilir altyapısı ile kurumların bir numaralı tercihi olacaktır. Hem Download hem de Upload hızlarının eşit olduğu bir İnternet seçeneği olmasından ötürü ses, görüntü ve şubeler arası verilerin transferinde uygun bir çözüm olarak kullanılır.

Veritanet G.SHDSL paketleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Uçtan uca Ethernet ile müşteriye özel ayrılmış bir bağlantı uygulamasıdır. Bu sayede protokol dönüşümlerine gerek duyulmaz. Sadece Kurumsal müşteriler için uygun bir bağlantı tipidir. Yüksek bağlantı kalitesi ve kusursuz İnternet çözümü arıyorsanız Veritanet Metro Ethernet sizin ihtiyacınızı %100 karşılayan bir hizmettir.

Veritanet Metro Ethernet
 paketleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

YöneticiİNTERNET