Işık Hızı ile Bilişim Çağı

Artık gerçek hızla tanışma zamanınız geldi. Işık hızında İnternet’e sahip olmak istiyorsanız VeritaNet en uygun yer. En güncel Fiber altyapısı ile VeritaNet Fiber ile tanışın ve gerçek bilişim çağına merhaba deyin.

VeritaNet Fiber Paketleri
Hız KotaFiyat (TL)
24 Mbps'ye kadarLimitsiz (35 GB AKN)62,99
24 Mbps'ye kadarLimitsiz (75 GB AKN)71,99
50 Mbps'ye kadarLimitsiz (200 GB AKN)114,99

Şartlar

– Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahil edilmiştir.
– Paketlerde belirtilen hız, İnternet hattının bulunduğu yerde ulaşılabilecek maksimum indirme (download) hızını göstermekte olup, bu hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle bağlanılan yere göre değişiklik gösterilebilir. Belirtilen maksimum hızın mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.
– Adil kullanım uygulaması, şebeke kaynaklarının tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesine imkan sağlamak için devreye alınan bir uygulamadır. Aylık indirme (download) miktarı aşıldıktan sonra ayın kalan günlerindeki kullanım hızı 3 Mbps’ye düdecektir. Takip eden aya girildiğinde paketin mevcut erişim hızıyla kullanım devam edecektir. Bulunulan ay içinde Adil Kullanım Noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
– Modem talep eden aboneler taahhütlü kampanyalarımızdan yararlanmalılardır.
– Bağlantı ücreti olan 30 TL ilk faturaya yansıtılır ya da 12 ay boyunca 3 TL olarak faturalandırılır.
– Kampanyalarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

YöneticiVeritaNet Fiber