Lisanslar ve Teknik Altyapı


Kurumsal Planlama + Sağlam Altyapı = Müşteri Memnuniyeti

Lisanslar ve Belgelendirmeler

Verita İletişim Hizmetleri, BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından STH (Sabit Telefon Hizmeti) (K) konusunda 21.12.2009 tarihinde yetkilendirilmiştir. Ayrıca yine BTK tarafından İSS (İnternet Servis Sağlayıcılığı) (B) konusunda, 30.04.2012 tarihinde yetkilendirilmiştir. Bu yetki belgeleri sayesinde Sabit Telefon Hizmeti, İnternet ve SMS alanlarında faaliyet gösterilmeye hak kazanılmıştır.
Hizmet kalitesini arttırmak ve bunu denetlettirmek amacıyla 06.03.2012 tarihinde, TürkAk onayı ile, ISO/IEC 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı belgesi alınmıştır.

Teknik Altyapı

Bilişim çağının sağladığı avantajları ile müşteri ihtiyaçlarını birleştirmek İletişim firmaları için çok önemlidir. Bizler de altyapımızı oluştururken bunları göz önünde bulundurarak planlama yaptık.
Ulusal ve Uluslararası ara bağlantılar ile öncelikle iletişimi kesintisiz hale getirdik. Bağlantıları gerçekleştiren cihaz ve yazılımlar tercih edilirken ise kalite ön plana alındı ve dünyanın farklı yerlerinden çözüm ortakları buna göre seçildi. Türkiye’nin her yerine yayılmış POP noktaları, bağlantı noktaları, yedekleme sistemleri ve teknik destek ekipleri ile müşterilere sunulan her hizmetin kusursuz olması hedeflenmektedir.
Teknolojinin ilerlemesi ve müşteri ihtiyaçlarının her geçen gün çeşitlenmesi ile altyapı yatırımlarına aralıksız devam etmekteyiz.

YöneticiLisanslar ve Teknik Altyapı