Ara Bağlantı DCI Hizmeti Nedir ?

Büyük ve orta ölçekli şirketlerin ara bağlantı sorunlarının çözülmesi için destekleyici bir çözüm ortağı gerekir. Şirketlerin veya kurumların veri merkezlerinin kendi başlarına var olmaları çoğunlukla mümkün değildir. Başka merkezlerle koordinasyon kurduklarında elde edilen payda çoğalır. Bunun için ara bağlantılar kurulur. Ara bağlantı merkezleri dünya üzerinde farklı konumlarda bulunan, birden fazla veri merkezini bir noktada birbirine bağlar. Farklı merkezler arasında mesafe problem olmadan iş yapmak için altyapı ve Bilişim Teknolojileri çözümleri gerekir.. Büyük ve orta ölçekli şirketlerin ara bağlantı sorunlarının çözülmesi için destekleyici bir çözüm ortağı gerekir. Ara bağlantı hizmetleri dahilinde: Katılımcılar farklı binalarda hatta farklı coğrafi bölgelerde bile bulunsalar, bir firmanın parçaları organizasyon halinde çalışabilir. Birbirinin iş yükünü hafifletebilir. Genişletilmiş faaliyetler DCI sayesinde tek bir merkezde toplanabilir. Kaynakları toplamak için Ara Bağlantı kullanılabilir..

Ara Bağlantı Hizmet Nitelikleri

Ara Bağlantı uygulamasında mesafeler önemlidir. Faaliyetler şehir bazında, ülke veya uluslararası ölçekte olabilir. Ara Bağlantının kapasitesi en uzak bağlantıya en fazla bit taşımak olarak ölçeklendirilebilir. Bu büyüklükte bir organizasyon iyi çalışıyorsa Ara Bağlantı kalitesi iyidir. Bunun aksine kötü kurulmuş bir ara bağlantıda mesela şehir içinde farklı noktalarda şubeleri olan bir organizasyonda bağlantının kesik veya yavaş olması kötü ara bağlantı olarak yorumlanabilir. Firma çözümleriniz için size paydaşlarınızla hızlı ve eksiksiz veri transferi yapmanıza olanak tanır. Uzman BT kadromuz bağlantı sorunlarınızın giderilmesi ve kalıcı çözümler sunulması için her zaman sizinle koordineli çalışır. Verita İletişim ile ara bağlantı hizmetinden faydalanırken aileden biri olduğumuzu hissedeceksiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemede ve yöntemleri sizinle paylaşmamızla birlikte DCI teknolojisinin şirketinize sunacağı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Ara Bağlantı Hizmet Nitelikleri.

Mesafe: Datacasa farklı dağıtım türleri senaryoları ile size en uygun bağlantı seçeneğini uygular. Sizin için optimum modülasyon şemalarını firmanıza programlayabilir.

Kapasite: Bağlantıdan iletilen veriler çok yüksek boyutlara ulaşabilir veri aktarımının trafiğe takılmaması için mümkün olan en üst düzey geniş bant seçenekleri kullanılmalıdır. Fiber optik ağ altyapımız ile yüksek boyutlu verilerinizi hızla transfer edebiliriz.

Güvenlik: Şirketinizin hassas bilgileri ve güvenlik önlemlerine karşı son derece duyarlıyız.

İşlemler: Şirketinizin bağlantı tercihleri manuel veya API desteği ile kurulabilir. En pratik çözümler sürekli manuel giriş gerektirmeyen bir altyapı kurmaktır.

Maliyet: Bu kadar işlemin maliyeti minimum düzeyde tutulabilir. Bunun için tek kaynaktan çalışmak ve ilerlemek mali yükünüzü hafifletir.