Yazılım Hizmetleri

Verita İletişim olarak ihtiyaca yönelik ürünler sağlayabilmekteyiz ve kurumunuzun bir birimi olarak sizinle çalışmayı amaçlamaktayız. BT dönüşümü süresince yanınızda her zaman güvenebileceğiniz bir iş ortağınızın olması bu dönüşüm sürecini hızlı, güvenilir ve kolay yapacağına inanıyoruz. Her zaman ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilecek ekibimizle birlikte sizinle sayısal dönüşüm sürecinizde birlikte olmaktan memnuniyet duyarız.Günümüz dünyasında teknolojinin de hızlı gelişmesiyle birlikte kurumların, firmaların ve son kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri sürekli değişmektedir. Bu kapsamda daha fazla hizmet sayısal ortama taşınmakta ve daha ulaşılabilir hale getirilmektedir. Verita İletişim olarak bu dönüşüm sürecinde kurumunuzun hız kesmeden, bütün BT bileşenlerini en hızlı şekilde tedarik edilebilmesini sağlıyoruz. Merak etmeyin, uygulamanız en doğru zamanda teslim edilecek, sunucularınız ve alt yapınız da.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Verita İletişimm, Değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözümler sunar.

Uçtan Uca Eksiksiz Çözüm

Taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları yapılır. Uygulama ve arayüz tasarımları, internet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler halinde görüşünüze sunulur. Geliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir. Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı prototiplere yansıtılır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna dek izlemeniz mümkündür.