Ürün ve Hizmetlerimiz

Verita İletişim, müşterilerine haberleşme ve elektronik sistemlerin kurulumu ve işletilmesi konusunda yenilikçi servisler ve çözümler sunmaktadır. Firmamız, Türkiye’de önde gelen büyük firmaların servis sağlayıcı, ses, veri ve görüntü hizmetlerinin satış, bakım ve onarım sağlayıcılığını yapmaktadır.

Satış ve Pazarlama

Müşterilerimizin problemlerine zaman ve maliyet açısından uygun çözümler sunmak firmamızın temel prensiplerindendir. Konusunda uzman teknisyen ve mühendis kadromuz ile satış öncesi ve sonrası müşterilerimize tam destek sağlamaktayız. Satış ekiplerimiz bilgi ve deneyimlerini müşterileri ile paylaşan bir anlayışa sahiptir. Satış öncesi müşterimizin ihtiyaçlarını dinleyip, önerilerimizi sunar, gerekli ürünleri ve maliyetlerini bildiririz. Satış sonrası servislerimizle müşterilerimizden geri bildirim alır, bu bildirimlere göre firmamızın hizmet verme kalitesini takip ederek kalitemizi sürekli arttırmayı hedefleriz.

Proje, Teknik Servis,

Verita İletişim, Yürüttüğümüz projelerde öncelikle ihtiyaç duyulan altyapının tespitini ve teknik analizini gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç duyulan sistemi ve beklentileri araştırıp, elde edilen çözümleri geliştirip, müşterilerimiz için gerekli en iyi hizmet seviyesine getirerek, belirlenmiş kalite, maliyet ve zaman sınırları içinde projelerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Teknik servis hizmetlerimiz ile müşterilerimizin problemlerini süratli bir şekilde çözmekteyiz. Teknik departmanımızda, ürün portföyümüzde bulunan tüm cihazların ayrıca piyasada yoğun kullanılan markaların orijinal yedek parça ve aksesuarlarını stoklarımızda bulundurmaktayız.