Verita İletişim / Rekabet Gücünüz

2005 yılında Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu’ndan (BTK) almış olduğumuz Sabit Telefon Hizmetleri (STH) lisansı ve 2006 yılında yine BTK’dan almış olduğumuz İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) lisansıyla şirketlere Sabit Telefon Hizmetleri ve Data Hizmetleri vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı telekom operatörleriyle kurduğumuz ara bağlantılar uzerinden 7×24 kesintisiz iletişim ve veri hizmetleri sunmaktayiz.

Verita İletişim / Rekabet Gücünüz

Müşterilerimize en iyi eğitim hizmetlerini sunmak için çabalıyor. Yeni nesil ağlarının ve hizmet altyapılarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmak. Standart ürünlere genel bakış sınıflarından uygulamalı sınıflara, çözümlerimizin kurulumunu, çalışmasını ve bakımını kapsayan uygulamalı derslere kadar çeşitli eğitimler sunuyoruz. Uzman kadromuz, yeni nesil ağlarda ve yardımcı OSS / BSS teknolojilerinde kapsamlı bilgiye sahip kurum içi veya dış kaynak eğitmenlerinden oluşmaktadır.

Verita İletişim / Rekabet Gücünüz

Mesafe: Datacasa farklı dağıtım türleri senaryoları ile size en uygun bağlantı seçeneğini uygular. Sizin için optimum modülasyon şemalarını firmanıza programlayabilir.

Kapasite: Bağlantıdan iletilen veriler çok yüksek boyutlara ulaşabilir veri aktarımının trafiğe takılmaması için mümkün olan en üst düzey geniş bant seçenekleri kullanılmalıdır. Fiber optik ağ altyapımız ile yüksek boyutlu verilerinizi hızla transfer edebiliriz.

Güvenlik: Şirketinizin hassas bilgileri ve güvenlik önlemlerine karşı son derece duyarlıyız.

İşlemler: Şirketinizin bağlantı tercihleri manuel veya API desteği ile kurulabilir. En pratik çözümler sürekli manuel giriş gerektirmeyen bir altyapı kurmaktır.

Maliyet: Bu kadar işlemin maliyeti minimum düzeyde tutulabilir. Bunun için tek kaynaktan çalışmak ve ilerlemek mali yükünüzü hafifletir.