"İster ADLS, İster Airfiber, İster Gshdsl, Ayrıcalıklı İnternet Verita İletişimde"

Verita İletişim, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) almış olduğu Internet Servis Sağlayıcılığı (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansları ile müşterilerine kaliteli iletişim hizmetleri sağlamaktadır. Çağımızda gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. Verita İletişim olarak; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özelleştirilmiş deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan servis sağlayıcı isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Merkezi Sistem ve Toplu Kurulum Çözümleri

Bireysel müşteriler için; Airfiber İnternet ve voip telefon seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunuyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız ve taahhütsüz internet avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Kurumsal müşteriler için ise Airfiber İnternet ve voip telefon hizmetleri ile IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak genişletiyor.

Verita İletişim, kapsamında internet, voip telefon ve SMS olan her projede vardır.

Kapsamında internet, voip telefon ve SMS olan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için hazırız. Kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, hizmet kalitesi ile Verita İletişim müşterilerine sunduğu değerli iletişim çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.