Ses Toptan Hat Kiralama

Toptan Hat Kiralama (THK), Türk Telekom ile Arabağlantı sözleşmesi imzalamış İşletmecilere, müşterilerine sunulmak üzere, taşıyıcı ön seçimi kapsamında Türk Telekom santrali coğrafi numaraları üzerinden hizmet türü PSTN için alt hizmet türü PSTN, PSTN-ISDN BA (TT dijital ikili hat) ve ISDN PA- ISDN PA (TT dijital çoklu hat- TT dijital çoklu hat) erişim hizmeti sunulmasıdır. Bu erişim hizmeti Türk Telekom altyapısı üzerinden sağlanmaktadır.

THK PSTN

İşletmecilere Türk Telekom santrali üzerinden sunulan PSTN erişimdir. Bu hizmetten faydalanan müşterilerin çağrıları (Türk Telekom coğrafi numaraları üzerinden) Taşıyıcı Ön Seçimine ilişkin arabağlantı sözleşmesi hükümleri kapsamında İşletmeci şebekesine yönlendirilmektedir.

Özellikler

THK hizmeti, Türk Telekom ile taşıyıcı ön seçimi hizmetini vermek üzere Sabit Telefon Hizmetine İlişkin Arabağlantı Sözleşmesi imzalamış İşletmeciler tarafından sunulabilmektedir. Başvurular, müşteriler tarafından, hizmet almak istenilen İşletmeciye yapılacaktır. Tüm başvuru işlemleri, İşletmeciye sağlanan portal üzerinden gerçekleştirilecektir. Sadece PSTN- PSTN, PSTN- ISDN BA (TT Dijital ikili hat) ve ISDN PA- ISDN PA (TT Dijital çoklu hat- TT Dijital çoklu hat) hizmet türleri THK hizmetinden faydalanabilir ve başvuruda bulunabilir.