Eğitim ve Danışmanlık, Dijital Dönüşüm

Günümüzde kurumların rekabetçi olarak varlıklarını sürdürebilmeleri için değerli fikirler üretmeleri ve bu fikirleri hızlı ve verimli bir şekilde ve de en önemlisi rekabetten daha önce hayata geçirmeleri gerekmektedir. Bunu başarabilmek için, son kullanıcıların beklentilerini karşılayacak kalite ve hızda servis sunmayı sağlayan yenilikçi iş modelleri oluşturmak ve bu iş modellerini hayata geçirmeye olanak verecek yeni nesil BT teknolojilerinden doğru şekilde faydalanmak kaçınılmazdır.Bilgi Teknolojileri Çözümleri ve Kurumsal İş Çözümleri alanlarında müşterilerinin iş süreçleri ve karşılaşılan sorunların analizinden yola çıkarak en uygun çözümü sağlamayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sunulan danışmanlık hizmetleriyle, müşterinin ihtiyaçlarına en etkin biçimde cevap verecek çözümler belirlenmekte, gerekli durumlarda farkli teknolojiler bir araya getirilerek çözüm oluşturulmaktadır.Firmamız; Sistem Odası Danışmanlığı'nı dünyada geçerli standart ve gereksinimlerine uygun danışmanlık, projelendirme, uluslararası standartlarda test - raporlandırma ve proje yönetimi hizmeti vermektedir.Verita İletişim sunduğu telekomünikasyon hizmetleriyle işletmenizin haberleşme maliyetlerini düşürürken, geliştirmiş olduğu yazılımlarla işletmenizin dijitalleşmesi sürecinde, ihtiyaç duyduğu tüm program ve altyapı gereksinimlerini Telekom servisleriyle bütünleşik sunar.

Bizimle İletişime Geçin, Birlikte Değer Yaratalım

Kullandığımız metodolojiler ve gerçek iş tecrübesi ile, diğer danışmanlık firmalarının aylar süren projelerini biz birkaç hafta içinde tamamlıyoruz. Metodolojilerimizi ortak akıl ile geliştiriyor, sahada test ettikten sonra kurum müşterilerimizde uygulamaya alıyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde, takımınızla beraber oluşturduğumuz çözümlerin uygulamaya alınmasında da aktif görev alıyoruz. Verita İletişim danışmanları, gerçek iş ortamlarında yıllarca tecrübe kazanmış en üst düzey profesyonellerden oluşmaktadır.

Sizi ve İşinizi Başarıya Taşıyoruz

Verita İletişim, “sürdürülebilir kârlı büyümeyi” amaçlayan firmaları bu amaca götürecek strateji ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren, danışman kadrosu uzun seneler iş hayatında bulunmuş, firmalarını başarıya taşımış üst düzey profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir.