“Toplu SMS kullanarak, Mesajlarınızı Kurumsal Kimliğinizle Gerçekleştirin ”

Toplu SMS hizmetimiz sayesinde işletmenizin SMS ihtiyacını tek bir panelden karşılayabilirsiniz. Gelişmiş SMS panelimiz ve ücretsiz sunulan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamamız sayesinde Kurumsal SMS’lerinizi kolay ve pratik şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz Başlıklı SMS, İleri Tarihli Gönderim, Red Bildirimi vb. sms aksiyonları ile toplu sms tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. İYS destekli ve BTK onaylı ekonomik paketlerimizi kullanarak SMS raporlarınızı da aynı panelden alabilirsiniz.

Toplu SMS Hizmeti Şirketinize Krumsallık Kazandırır.

Kurumsal SMS Hizmeti, ağınızda bulunan tüm müşterilerinize anlık olarak bildirimlerde bulunabileceğiniz mesajlaşma servisidir. Toplu SMS gönderme ile mesaj aynı anda bir veya birden fazla kişiye ulaşabilir. Toplu SMS Kişi/ Kişiler/ Kurumların hedef kitlelerine belirli kampanya, güncel duyuru, etkinlik, tebrik gibi iletilerini toplu bir şekilde kısa mesaj olarak iletme imkânı sunar.

Toplu SMS Müşterilerinizi Değerli Hissettirir.

Toplu SMS Hizmeti satış ve pazarlama araçlarınızı zenginleştirme imkanı sunarken, ücretsiz CRM Programı ile kampanyalarınızı kolayca yönetmenizi sağlar. SMS’ lerin şirket adı ile başlıklı SMS olarak gönderilmesi kurumsal bir firma yöneticisi için ya da kurumsal bir kimlik oluşturma çabasında olan bir şirket yöneticisi için etkili bir yöntemdir.

Tüm Detaylar İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Geliştirmiş olduğumuz QR kodu uygulaması, üye ve müşterilerinize özel bilet, çekiliş, bağış vb. bilgilerini kare kod bilgi ve linklerini SMS olarak yollama imkanı sağlar. Verita İletişim olarak sizin için en iyi çözümleri sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz..