Çağrı Merkezini Kurulumu

Verita İletişim olarak, Çağrı merkezi kurulumu gerçekleştiriyoruz. Çağrı merkezi kurulumuna başlamadan önce çok iyi bir planlama yapmak gereklidir. Hedeflenen amaca ulaşmak için gelen ve giden çağrıların tahmini sayıları belirlendikten sonra ihtiyaç duyulan çalışma saatleri planlanmalıdır.

Öngörülen çağrı sayısı ve çalışma saatlerinin oranı alınarak ne kadar müşteri temsilcisinin (agent) çalışması gerektiği ve vardiya planı çıkarılmalıdır. Büyüme hedefleri içinde gerekli alanlar ve ulaşım gibi kriterler de göz önüne alınmalıdır. Verilecek hizmet için ihtiyaç duyulacak yazılım ve donanımlar satın alınmalı veya kiralanmalıdır.

Çağrı Merkezi Sistemi

Çağrı merkezi kurulumu aşamasında fiziksel ihtiyaçları giderdikten sonra en önemli kısım çağrı merkezi (Call Center) operasyonunuzun sistemsel altyapısını oluşturacak elemanları belirlemek ve temin etmektedir. Firmaların amaç ve ihtiyaçlarına göre inbound veya outbound çağrılarınızı başlatmak ve yönetmek için gereken imkanı sağlayacak birçok özellik sunar. Çağrı Merkezleri, çağrı merkezi programı yanı sıra entegre crm yazılımı içinde oto dialer dahil bu yazılımların yanı sıra donanım olarak da softphone, ip telefon ve gateway gibi cihazlardan oluşmaktadır. Limitsiz ACD Kuyruklama, Limitsiz Agent, Kapsamlı Raporlama, Çağrı Kayıt, Gerçek Zamanlı Kuyruk Görüntüleme ve İstatistikleri, Soft-Phone, Predictive Inbound ve Outbound ve otomatik arama sahip olacağınız özelliklerden sadece bazılarıdır.

Çağrı Merkezi Kurulumu için Verita İletişimden destek alabilirsiniz. Telekomünikasyon sektörünün birçok alanında olduğu gibi Çağrı Merkezi Çözümlerinde, Donanım, Yazılım, Kurulum, Uygulama, Raporlama ve İyileştirme” zincirinin tüm halkalarında size destek olmaktayız.

Çağrı Merkezlerinin Sağladığı Hizmetler

Çağrı Merkezleri yoğun şekilde telefon çağrıları üzerinden işlem gerçekleştirmekle beraber e-posta, faks, SMS, çevrimiçi sohbet olarak adlandırılan web-chat uygulamaları gibi farklı iletişim kanallarını da yönetmektedir. Bu yapılanma gereği Çağrı Merkezleri sadece Call Center olarak değil, aynı zamanda Contact Center, Customer Contact Center, Customer Interaction Center gibi farklı isimlerle de ifade edilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Ürün kurulum, bakım ve servis hizmetleri

Ön Büro Hizmetleri

Talep Şikayet Yönetimi

Bilgi Hizmetleri

Satış ve Pazarlama Hizmetleri

Randevu Hizmetleri

Sipariş Yönetimi

Yardım Hizmetleri